** نگاه **
آزادی را فقط در مجسمه ی آن یافتم.((ژان ژاک روسو))

لینکدونی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

صفحات جانبی

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

تست آمادگی برای ازدواج ( صد در دصد تضمینی )

در بین ما افرادی وجود دارند که مجردند و ترجیح می دهند هر چه زودتر تشکیل خانواده بدهند، اما در این بین هستند اشخاصی که ترجیح می دهند همچنان مجرد بمانند و یا دیر تر ازدواج کنند. باید اشاره داشت در بیشتر افرادی که تشکیل خانواده می دهند میل به ازدواج احساس می شود، یعنی زمانی که این احساس در آنها به وجود آمد تشکیل خانواده می دهند... حال شاید شما بپرسید، این نیاز را چگونه باید در وجود خودمان بشناسیم تا ازدواج کنیم... آیا اصلاً چنین احساسی در ما به وجود می آید یا نه؟ تست های زیر را پاسخ دهید تا متوجه شوید که در وجودتان چنین میلی دارید یا خیر؟

1- آیا زمانی که مادر و پدری را به همراه فرزند کوچکشان می بینید، غبطه می
خورید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

2- آیا زمانی که یک زوج جوان را در حال خنده می بینید، افسوس می خورید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

3-آیا همچون گذشته از اوقات تنهایی تان لذت می برید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

4- زمانی که در جمع دوستان متاهل هستید،به خود می گویید که ای کاش من هم متاهل بودم؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

5-آیا شده که تا به حال حضور شخصی از جنس مخالف، شما را دگرگون کند؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

6- آیا تا کنون به این موضوع فکر کرده اید که تنهایی دیگر بس است؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

7-آیا تا کنون برایتان پیش آمده که شادی تان را بخواهید به کسی از جنس مخالف، انتقال دهید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

8- آیا شما موسقی های آرام گوش می دهید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

9- آیا شده زمانی که پشت ویترین یک فروشگاه هستید، احساستان به شما بگوید برای کسی هدیه ای بخرید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

10- آیا رنگ زندگی برای شما تغییر کرده است؟ امیدواریم که حضور شخصی زندگی تان را دگرگون کند.

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

11- آیا شده در چند ماه اخیر، لبخند فردی، امید را در دلتان زنده کند و نگاه شما به زندگی تغییر کند؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

12- زمانی که پدر مادرتان می گویند، دیگر زمان ازدواج فرا رسیده است، اخم نمی کنید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

13- آیا به تازگی در خیالتان مراسم خواستگاری را مرور می کنید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

14- آیا اخیرا برایتان پیش آمده عاشق کسی شده باشید، اما حجب و حیا اجازه ندهد، آن را با او در میان بگذارید؟

الف)بله ب)خیر ج)گاهی اوقات

نتیجه:

اگر از 14 پرسش بالا به ده گزینه پاسخ بلی داده اید، به این معنی است که نیاز به ازدواج در وجودتان احساس شده است .
اگر به ده گزینه پاسخ خیر داده اید، به این معنی است که نیاز به ازدواج هنوز در وجودتان احساس نشده است .
اگر به هفت گزینه پاسخ گاهی اوقات داده اید به این معنی است که هنوز سر در گم هستید و نمی دانید که باید ازدواج کنید یا نه، همچنان مجرد بمانید.

تراکتور می غرد، استقلال می لرزدTractorFC.com-بیست و پنجم دی ماه سال یک هزارو سیصدو هشتاد و هشت بی شک روزی تاریخی و خاطره انگیز برای تمامی فوتبال دوستان ایرانی و علی الخصوص هواداران پرشور و متعصب تراکتورسازی خواهد بود.

TractorFC.com-اختصاصی کلوب هواداران تراکتور:
مسلما هواداران فوتبال روزی را به یاد ندارند که تیم های سرخابی با تمام دبدبه و کبکبه اشان در ورزشگاه خانگی خود نقش یک میزبان صوری را بازی کنند و علنا تیم حریف به عنوان میزبان ایفای نقش کند. ولی روز جمعه با حضور همه جانبه ی هواداران تراکتورسازی این امر به حقیقت خواهد پیوست. بازی روز جمعه شاید برای کادر فنی و بازیکنان دو تیم تنها در کسب سه امتیاز خلاصه شود ولی برای هواداران دو تیم و مخصوصا هواداران تراکتورسازی فراتر از یک مسابقه ی فوتبال است. این مسابقه برای هواداران تراکتورسازی به نوعی بازی حیثیتی به شمار می آید زیرا علنا و در مقابل دوربین های تلویزیونی و چشمان متحیر جهانیان ثابت خواهند کرد که هواداری بیش از سی میلیون تورک از تیم تراکتورسازی فقط یک ادعا نیست بلکه حقیقتی است که با همت هواداران متعصب تراکتور به عینه ثابت می شود.

روزی روزگاری در یکی از شب های دوشنبه برنامه ی پر هوادار ورزشی نود مسابقه ای را عنوان کرد که موضوع آن پرشورترین هواداران لیگ برتر بود. در این مسابقه هواداران تراکتور با قدرت و صلابت رتبه ی نخست را کسب کردند ولی پس از آن هواداران سرخابی مثل همیشه با بهانه گیری هایشان سعی کردند که این امر را کم رنگ جلوه کنند. حال پس از گذشت چندین ماه اینک استقلال تهران میزبان تراکتورسازی است و اگر ادعایی مبنی بر یک تیم پر هوادار داشته باشد می بایست هوادارانش به صورت انبوه در ورزشگاه حضور یابند ولی شواهد و قراین حاکی از آن است که نه تنها هواداران تراکتور بیش از هواداران استقلال هستند بلکه شاید تعداد هواداران تراکتور چندین برابر تیم هایی همچون استقلال و پیروزی باشد.

در فوتبال ایران و در این کسادی و سردی سکوهای ورزشگاهها مسوولان تیم های کم طرفدار و بی طرفدار به هر کاری دست می زنند تا اندک هواداری را به ورزشگاهها بکشانند. از تیم استیل آذین گرفته که سکه و موتور سیکلت برای حضور هواداران جایزه می دهد تا راه آهن که بچه های دبستانی و راهنمایی را به هر ترفندی به ورزشگاه می آورد و جالب اینجاست که همین تیم راه آهن به حضور تنها 150 بچه مدرسه ای که حتی نام یکی از بازیکنان راه آهن را نمی دانند به خود می بالد. در این میان تیمی همچون استقلال که ادعا می کند که پر هوادارترین تیم آسیاست برای حضور هواداران نداشته اش دست به التماس و ناله و زاری زده است. بازیکنان استقلال تهران در اقدامی بسیار مضحک و ترحم برانگیز که در تمامی سایتها و روزنامه های معتبر و پر تیراژ کشور منتشر شد با عجز و ناله از طرفدارانشان التماس کرده اند که حداقل برای حفظ آبرو تیم استقلال را مقابل هواداران میلیونی تراکتور تنها نگذارند. واقعا آیا برای یک فرد مایه ی ننگ و حقارت نیست که هوادار تیمی باشد که بازیکنانش این گونه برای کشاندن افراد به ورزشگاه التماس می کنند و از سوی دیگر ادعای بیست میلیون هوادار را دارند؟

مسولان تیم به ظاهر پر هوادار استقلال با در خواست مدیر عامل محترم باشگاه مبنی بر اختصاص یافتن 50 درصد از سکوهای ورزشگاه آزادی به هواداران تراکتور مخالفت کرده اند که جای بس شگفتی دارد. در روزی که مسلما هیچ یک از هواداران استقلال زحمت رفتن به ورزشگاه را نخواهند داد چرا با چنین اعمالی سعی دارند که سکوت را بر ورزشگاه آزادی حکمفرما سازند؟ البته آقای شفق فروتنی به خرج داده اند و تنها درخواست 50 درصد را کرده اند که با اسقبالی که هواداران تراکتور از این بازی خواهند کرد به احتمال زیاد شاید 70 درصد سکوهای ورزشگاه آزادی نیز پاسخگوی سیل عظیم هواداران تراکتور نباشد.

از آنجایی که هواداران تراکتور همواره به عنوان متشخص ترین و با فرهنگ ترین هواداران فوتبال ایران شناخته شده اند و این حقیقت بارها از زبان مربیان سایر تیم ها مطرح شده است لذا خواهشی که هواداران تراکتور از تماشاگران احتمالی استقلال دارند این است که حداقل به احترام تراکتور و هوادارانش در این بازی از جایی خط نگیرند و تنها به تشویق تیم خود بپردازند و از هرگونه توهین و فحاشی به مدیر عامل و کادر فنی و بازیکنان استقلال بپرهیزند تا هواداران تراکتور شاهد یک بازی زیبا و پاک باشند.

درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ : حامد

آخرین پست ها

جستجو

نظرسنجی

  • مطالب وبلاگ چطوره ؟

نویسندگان

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic